Inschrijving online Verenso najaarscongres en ALV geopend!

8 oktober 2025

Op donderdag 20 november vindt van 14.00-17.15 uur het online Verenso najaarscongres plaats. Het thema is ‘Academisering voor de toekomst van de ouderengeneeskunde’.

Verenso is een wetenschappelijke beroepsvereniging; academisering staat daarom hoog op onze agenda. Wil je ook weten waarom academisering zo belangrijk is voor de toekomst van ons vakgebied? En wat jij eraan zou kunnen bijdragen? Meld je dan snel aan voor het najaarscongres. Er zijn ook bijdragen van actueel wetenschappelijk onderzoek vanuit de vijf universiteiten. Klik hier voor het programma.

Algemene ledenvergadering

Voorafgaand aan het congres zal voor Verenso-leden (specialisten ouderengeneeskunde en aios ouderengeneeskunde) van 12.00-13.15 uur de online algemene ledenvergadering (ALV) van Verenso plaatsvinden.

De ALV is bedoeld voor alle leden van Verenso: specialisten ouderengeneeskunde én aios ouderengeneeskunde. Samen zijn we immers Verenso!

Tijdens de algemene ledenvergadering worden de leden door het bestuur van Verenso bijgepraat over de afgelopen periode en over de stand van zaken m.b.t. regionaal eerstelijnssamenwerkingsverband (RESV). Ook wordt het jaarplan van Verenso voor het komende jaar gepresenteerd. Wat zijn de doelen van de vereniging? Waar liggen de speerpunten?

En zijn er vragen die je zou willen stellen, mail ze alvast aan ons via bestuur@verenso.nl zodat we nog beter met elkaar in gesprek kunnen gaan.

Zodra de ALV-documenten beschikbaar zijn word je hierover via de website en nieuwsbrief geïnformeerd.

Aanmelden

Je dient je apart aan te melden voor het online congres en de algemene ledenvergadering.

Congres

Je kunt je via deze link aanmelden voor het online Verenso najaarscongres.

Algemene ledenvergadering

Je kunt je via deze link aanmelden voor de ALV.

Graag tot 20 november!

Jacqueline de Groot, voorzitter Verenso
Nanda Hauet, directeur